اطلاعیه ها

خانه » اطلاعیه ها

کاربران محترم سایت آسوvfx

قصد داریم هر هفته از طریق لایو اینستاگرام جلسات پرسش و پاسخ در مورد تدوین و نرم افزارهای پریمیرپرو و افتر افکت برگزار کنیم.

شما می توانید از طریق لینک زیر به صفحه aasoovfx  در اینستاگرام ملحق شوید.

aasoovfx   

امیدوارم بتوانیم با کمک هم اتفاق های خوبی را رقم بزنیم.

افتر افکتتس (به انگلیسیAfter Effectsنرم‌افزار ایجاد جلوه‌های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردیِ ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در میان دیگر نرم‌افزارهای گرافیکی، افتر افکتس را می‌توان برای کروماکی، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر بصری و انیمیشن استفاده کرد. همچنین به عنوان یک نرم‌افزار بسیار پایه برای ویرایشگر غیرخطی، ویرایشگر صوتی و واسطه تبدیل کدها استفاده کرد.

این نرم‌افزار یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه‌های ویژهٔ سینمایی در جهان است که انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدیدآورده. این نرم‌افزار هماهنگی بالایی با ادوبی فوتوشاپ و ادوبی پریمیر و ادوبی آدیشن دارد.

نسخه نخست این نرم‌افزار توسط شرکت علم و هنر (CoSA) آمریکا در سال ۱۹۹۳ عرضه شد و نسخه دوم نیز در ۱۹۹۴ توسط همین شرکت به بازار آمد. در همین سال کمپانی ادوبی این شرکت را خرید و نرم‌افزار «ادوب افتر افکتس ۳» به بازار عرضه شد. نرم‌افزار ادوبی پیج‌میکر نیز از همین کمپانی در ۱۹۹۴ خریده شد.

تمام اتفاقات تاریخی فوق در سال ۲۰۰۴ (میلادی) برای نرم‌افزار ادوبی آدیشن (Adobe Audition) اتفاق افتاد.

فروشگاه آسو شامل پکیج های مختلف از پروژه ها و محصولات تدوین فیلم در نرم افزار پریمیر پرو می باشد که به ازای خرید آن بصورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد