معرفی تدوینگر، پدی برد Paddy Bird

خانه » آموزش ها » معرفی تدوینگر، پدی برد Paddy Bird
زمان : 30 مارس 2021 دسته بندی : آموزش ها, معرفی تدوینگران
رای دادن به نوشته

معرفی پدی برد – Paddy Bird 

تدوینگر اهل بریتانیا و مدرس دوره آموزشی « در بطن تدوین – INSID THE EDIT »

بیوگرافی

من طی بیست سال گذشته به عنوان سردبیر پخش ، ویرایش ده ها برنامه تلویزیونی مستند ، سرگرمی و واقعیت تلویزیونی برای تلویزیون انگلیس و آمریکا کار کرده ام. من همچنین در مناطق جنگی کار کرده ام و وقت خود را صرف ویرایش اخبار مربوط به موقعیت در عراق کرده ام.

من در چندین فصل از مشهورترین نمایش های فرمت های جهان از جمله X Factor ، Big Brother ، Wife Swap و Millionaire مخفی کار کرده ام و همزمان ویرایش مستندهای سیاسی ، تاریخی و مشاهدات عالی بسیاری را انجام داده ام.

من برای پخش کننده هایی مانند BBC ، Channel 4 (UK) ، ITV (UK) ، Discovery Channel (USA) ، National Geographic (USA) ، PBS (USA) ، The Smithsonian Channel (USA) ، ABC (USA) و CBC (کانادا). برای آنها برخی از معتبرترین رشته های مستند تلویزیونی مانند فیلم های علمی NOVA آمریکا و سریال مستند برنده جایزه بریتانیا را ویرایش کرده ام.

بزرگترین مرکز آموزش

من یک عضو رأی دهنده در بخش ویرایش BAFTA هستم و سالهای زیادی را صرف تدریس Final Cut Pro و Avid در Soho Editors ، بزرگترین مرکز آموزش پس از تولید اروپا کرده ام.

من به صدها تهیه کننده ، کارگردان ، تصویربردار ، مهندس فیلم و تدوین گر حرفه ای از شرکت های تولید کننده و پخش کننده های مختلف در سراسر جهان آموزش داده ام.

در سال ۲۰۱۲ من Inside The Edit ، اولین دوره تدوین خلاقانه جهان را تأسیس کردم. این دوره به طور خاص برای هر کسی که کار می کند یا می خواهد در تلویزیون مبتنی بر داستان در مستندهای عالی ، شوهای سرگرم کننده و تلویزیون های واقعیت تلویزیونی کار کند ، ایجاد شده است.

“پدی برد یکی از الهام بخش ترین ویراستارهایی است که تاکنون با او کار کرده ام. درک او از روایت بسیار عالی است و سبک تدوین او نمایشی و جذاب است. او قادر است با احساس عالیش به موسیقی فیلم ها را غنی کند. او با تمام استعداد ، خلاقیت و سخت کوشی خود ، مستندهایی را که برای من قطع کرد ، از کیفیت بالایی برخوردار کرد که از او بسیار سپاسگزارم.

بن فاکس/ برنده جایزه Emmy Exec Producer & Show Runner

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما درباره ما

نظر شما درباره سایت